Seznamovák 2016

SEZNAMOVÁK PRO PRVÁKY
Už potřetí za sebou organizují studenti Slezské univerzity seznamovací setkání pro budoucí posluchače prvních ročníků bakalářského studia Slezské univerzity. První dva Seznamováky dopadly nad očekávání dobře a z této akce zkušenějších kolegů pro novice ve vysokoškolských řadách se pomalu ale jistě stává tradice. 
 
Seznamovák 2016 proběhne od 9. do 11. září 2016.. Budoucí prváci se tak seznámí nejen mezi sebou prostřednictvím soutěží a večerní zábavy, ale získají také důležité informace, které jim pomohou v začátcích jejich studia, dostanou podrobné informace o aktivitách na SLU a v neposlední řadě budou provedeni Opavou, poznají místa, kam mohou zavítat za kulturou, kde se dá dobře najíst za rozumné peníze, kam zajít na skleničku a podobné náležitosti, které jsou rovněž neoddiskutovatelným aspektem studentského života. 
 
Sám jsem něco podobného absolvoval s přechodem na Slezskou univerzitu a skutečně to ulehčí život.“ Říká jeden z organizátorů Jakub Plaskura. Ze startu může student VŠ tápat, najednou není vše nalajnované jako doposud a Seznamovák může prvákům ušetřit spoustu času a nervů. 
 
Přihlášky na Seznamovák končí 31. srpna.  Více informací o Seznamováku 2016 získáte na facebooku – událost Seznamovák 2016, na stránkách ASPSU (Asociace studentů a přátel Slezské univerzity) a také na skupině PRVÁCI SLU 2016/2017.