Přijďte si zatančit na 20. Ples studentů Slezské univerzity!

PLES STUDENTŮ SLEZSKÉ UNIVERZITY 2017, OPAVA - Jak se již stalo tradicí, tak i v letošním roce se studenti i pedagogové Slezské univerzity mohou těšit na ples pořádaný přímo studenty. Bude se jednat již o 20. ples organizovaný členy Asociace studentů a přátel Slezské univerzity (ASPSU) a uskuteční se v sobotu 18. března 2017 v KD Na Rybníčku.
 
Na co se mohou návštěvníci těšit? V rámci programu vystoupí například taneční duo Hybrid Crew, které postoupilo do finále německé mezinárodní talentové soutěže Das Supertalent, připravena je rovněž bohatá tombola a samozřejmě živá hudba v podání skupiny Mistral. V prvním patře pak vystoupí DJ Viki, který přehraje široké portfolio zahraničních i českých skladeb. Celým plesem bude provázet Lukáš Müller, moderátor radia Kiss Morava, a Ivana Funioková.
 
Budova KD Na Rybníčku bude otevřena od 19.00 hod., program bude oficiálně zahájen ve 20.00 hod. Konec akce je naplánován na druhou ranní, ale jak se již ukázalo na loňském plese, možné je vše, tedy i posun konce plesu. Bližší informace o programu a prodeji vstupenek naleznete na facebookovém profilu ASPSU, ve facebookové události plesu a na webu ASPSU.
 
Doufáme, že i letos vznikne skvělá atmosféra, která prostupovala předchozí plesy, a opět se potkáme nejen se studenty, ale i pedagogy a absolventy Slezské univerzity. Přijďte si zatančit, poznat své spolužáky, pedagogy a absolventy i mimo učebny a školní chodby.
 
Těšíme se na Vás!