FAQ - Nejčastější otázky a odpovědi

Členství v ASPSU

Jak se mohu stát členem ASPSU?
 
 

Předčítání ve Slezské nemocnici

KDO JE PŘEDČÍTAČ? 

Předčítačem může být student Slezské univerzity, který kontaktuje náš projekt a bude následně zapsán do online seznamu Předčítačů.Předčítačem může být i dobrovolník z Celé česko čte dětem (v případě domluvy i dobrovolník z jiné organizace - ADRA, ELIM...).

 
JAK SE STÁT PŘEDČÍTAČEM? 
Student SLU: studenti se zájmem o čtení v nemocnici nás mohou kontaktovat zde na našem webu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na našem facebookovém profilu, rovněž nám mohou napsat na e-mail asociace@centrum.cz nebo helena.dlouha89@seznam.cz.
Zájemci, kteří nejsou studenti SLU: pokud máte zájem stát se Předčítačem, ale nejste studentem SLU, nic se neděje. Nejsnadnější cestou, jak s námi začít číst je stát se dobrovolníkem Celé Česko čte dětem či jiné dobrovolnické organizace. Návod, jak se stát dobrovolníkem Celé Česko čte dětem naleznete zde
 
Je možné darovat i dětské knížky, či jiné hračky dětem ze Slezské nemocnice?
Přeposlali jsme tento dotaz našemu kontaktu v nemocnici - Zájem o hračky, knížky nebo hry, které už původnímu majiteli neslouží mají, takže pokud by někdo tyto věci chtěl darovat, může stejným způsobem jako plyšáky na vrátnici (Masarykova třída 37, 746 01 Opava 1) na jméno ASPSU (Asociace studentů a přátel Slezské univerzitě) nebo můžete svůj dar zaslat poštou na adresu:
 
Asociace studentů a přátel Slezské univerzity v Opavě
(ASPSU Opava)
Bezručovo náměstí 1150/13,
746 01 Opava 1, CZ
Předem děkujeme i za děti ze Slezské nemocnice =)

 

Sponzorování akcí ASPSU

Chci se stát sponzorem některé z akcí ASPSU. Koho mám kontaktovat a dostanu něco na oplátku?